CS.SERPARIE.RO/89.40.233.38:27015
Nume : CS.SERPARIE.RO
IP : 89.40.233.38:27015
Anticheat : VAC SECURE
Jucatori : 32
Addons: amxmodx
Serverul ruleaza la 1000 FPS
Ping scazut
Forum : https://www.serparie.ro
| Game: | Counter-Strike |
| User: | |
| File(s): | 1 |
| Download: | Download now: CS.SERPARIE.RO/89.40.233.38:27015 |
| Views: | 1586 |
| Downloads: | 243 |
| Likes: |
- // This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.
- // Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".
- unbindall
- bind "TAB" "+showscores"
- bind "ENTER" "+attack"
- bind "ESCAPE" "cancelselect"
- bind "SPACE" "+jump"
- bind "'" "+moveup"
- bind "+" "sizeup"
- bind "," "buyammo1"
- bind "-" "sizedown"
- bind "." "buyammo2"
- bind "/" "+movedown"
- bind "0" "slot10"
- bind "1" "slot1"
- bind "2" "slot2"
- bind "3" "slot3"
- bind "4" "slot4"
- bind "5" "slot5"
- bind "6" "slot6"
- bind "7" "slot7"
- bind "8" "slot8"
- bind "9" "slot9"
- bind ";" "+mlook"
- bind "=" "amx_tsay green CODATII SE ANUNTA CU U@ mesaj - RISCATI GAG "
- bind "F" "messagemode amx_map"
- bind "[" "amx_tsay yellow ADAUGA SERVERUL LA FAVORITE CS.SERPARIE.RO"
- bind "]" "amx_tsay cyan OFERIM ACCESE DE ADMIN | WWW.SERPARIE.RO"
- bind "`" "toggleconsole"
- bind "a" "+moveleft"
- bind "b" "buy"
- bind "c" "radio3"
- bind "d" "+moveright"
- bind "e" "+use"
- bind "f" "impulse 100"
- bind "g" "drop"
- bind "h" "+commandmenu"
- bind "i" "color"
- bind "j" "messagemode amx_chat"
- bind "k" "+voicerecord"
- bind "l" "showbriefing"
- bind "m" "chooseteam"
- bind "n" "nightvision"
- bind "o" "buyequip"
- bind "p" "awpmod"
- bind "q" "lastinv"
- bind "r" "+reload"
- bind "s" "+back"
- bind "t" "impulse 201"
- bind "u" "messagemode2"
- bind "v" "messagemode amx_rocket"
- bind "w" "+forward"
- bind "y" "messagemode"
- bind "~" "toggleconsole"
- bind "UPARROW" "+forward"
- bind "DOWNARROW" "+back"
- bind "LEFTARROW" "+moveleft"
- bind "RIGHTARROW" "+moveright"
- bind "ALT" "+strafe"
- bind "CTRL" "+duck"
- bind "SHIFT" "walkrun"
- bind "F1" "autobuy"
- bind "F2" "rebuy"
- bind "F3" "awp;primammo;"
- bind "F4" "amx_cvar sv_unlag 1"
- bind "F5" "amx_say ***Pentru Admin/Unban/Reclamatii ~ http://www.serparie.ro ***"
- bind "F6" "amx_say Pastrati un limbaj adecvat,jignirile de orice fel nu sunt tolerate /GAG"
- bind "F7" "amx_say Uploadeaza 5 poze pe http://imgur.com/ ai 3 minute!"
- bind "F8" "amx_say Upload 5 pictures on http://imgur.com/ you have 3 minutes!"
- bind "F10" "quit prompt"
- bind "INS" "+klook"
- bind "PGDN" "+lookdown"
- bind "PGUP" "+lookup"
- bind "END" "centerview"
- bind "KP_END" "flash;"
- bind "KP_PGDN" "vesthelm;defuser;"
- bind "KP_INS" "defuser;"
- bind "MWHEELDOWN" "invnext"
- bind "MWHEELUP" "invprev"
- bind "MOUSE1" "+attack"
- bind "MOUSE2" "+attack2"
- bind "MOUSE3" "equip"
- bind "MOUSE5" "say /resetscore"
- bind "PAUSE" "pause"
- _cl_autowepswitch "1"
- _snd_mixahead "0.1"
- ati_npatch "0.0"
- bgmvolume "1.000000"
- bottomcolor "6"
- brightness "2.0"
- cl_allowdownload "1.0"
- cl_allowupload "1.0"
- cl_backspeed "999"
- cl_bob "0.01"
- cl_cmdbackup "2"
- cl_cmdrate "101"
- cl_corpsestay "0.000000"
- cl_crosshair_color "50 250 50"
- cl_crosshair_size "small"
- cl_crosshair_translucent "0"
- cl_dlmax "128"
- cl_download_ingame "1"
- cl_dynamiccrosshair "0"
- cl_filterstuffcmd "0"
- cl_forwardspeed "999"
- cl_himodels "0"
- cl_idealpitchscale "0.8"
- cl_lc "1"
- cl_logocolor "#Valve_Orange"
- cl_logofile "lambda"
- cl_lw "1"
- cl_min_ct "2"
- cl_min_t "1"
- cl_minmodels "1"
- cl_mousegrab "1"
- cl_radartype "1"
- cl_righthand "1"
- cl_shadows "1"
- cl_showfps "0"
- cl_sidespeed "400"
- cl_smoothtime "0.1"
- cl_timeout "600"
- cl_updaterate "101.0"
- cl_vsmoothing "0.05"
- cl_weather "0"
- con_color "255+255+255"
- con_mono "0"
- console "0.000000"
- crosshair "1"
- default_fov "90"
- ex_interp "0.01"
- fastsprites "2"
- fps_max "101"
- fps_override "0"
- gamma "3.0"
- gl_ansio "16"
- gl_dither "1"
- gl_flipmatrix "0"
- gl_fog "1"
- gl_keeptjunctions "1"
- gl_lightholes "1"
- gl_max_size "512"
- gl_monolights "0"
- gl_overbright "0.000000"
- gl_picmip "0"
- gl_polyoffset "4.0"
- gl_round_down "3"
- gl_spriteblend "1"
- gl_texturemode "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"
- gl_vsync "1"
- gl_wateramp "0"
- graphheight "64.0"
- hisound "1"
- hpk_maxsize "1"
- hud_capturemouse "1"
- hud_centerid "1"
- hud_deathnotice_time "6"
- hud_draw "1"
- hud_fastswitch "1"
- hud_saytext_internal "1"
- hud_takesshots "0"
- joystick "0"
- lookspring "0.000000"
- lookstrafe "0.000000"
- m_customaccel "0"
- m_customaccel_exponent "1"
- m_customaccel_max "0"
- m_customaccel_scale "0.04"
- m_filter "0"
- m_forward "1"
- m_mousethread_sleep "10"
- m_pitch "0.022"
- m_rawinput "0"
- m_side "0.8"
- m_yaw "0.022"
- max_shells "120.000000"
- max_smokepuffs "120.000000"
- model "gordon"
- MP3FadeTime "2.0"
- MP3Volume "0.8"
- mp_decals "300.000000"
- name "CS.SERPARIE.RO/CLASSIC"
- net_graph "3"
- net_graphpos "2"
- net_scale "5"
- r_detailtextures "0"
- rate "25000"
- room_off "0"
- scoreboard_shortheaders "0"
- scoreboard_showavatars "1"
- scoreboard_showhealth "1"
- scoreboard_showmoney "1"
- sensitivity "3.050000"
- skin ""
- sp_decals "4096"
- spec_autodirector_internal "1"
- spec_drawcone_internal "1"
- spec_drawnames_internal "1"
- spec_drawstatus_internal "1"
- spec_mode_internal "2"
- spec_pip "0"
- suitvolume "0.250000"
- sv_aim "1"
- sv_voiceenable "0"
- team ""
- topcolor "30"
- viewsize "120.000000"
- violence_ablood "1"
- violence_agibs "1"
- violence_hblood "1"
- violence_hgibs "1"
- voice_enable "1"
- voice_forcemicrecord "1.000000"
- voice_modenable "0"
- voice_scale "2.000000"
- volume "1.730000"
- zoom_sensitivity_ratio "1.0"
- setinfo "_vgui_menus" "0"
- setinfo "_ah" "0"